Przedświąteczne porządki – przygotuj dom z Neopralnia

Przedświąteczne porządki – przygotuj dom z Neopralnia

  • 10 listopada 2020
  • 811

Sprzątanie przed świętami to nie lada wyzwanie. Zawsze staramy się, żeby nasze wnętrza w grudniu błyszczały w każdym calu. Pranie domowych tekstyliów to zadanie, w którym możemy Ci pomóc. Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić! Nie wszystko możesz uprać w domowej pralce. Duże tekstylia zwyczajnie się nie zmieszczą, natomiast mniejsze, takie jak np. kurtki zimowe i płaszcze wełniane wymagają specjalnego prania oraz suszenia, żeby nie uległy zniszczeniu. W domu nie ma do tego odpowiednich warunków.

Specjalizujemy się w praniu, czyszczeniu oraz konserwacji odzieży. Możesz do nas przywieźć każdy rodzaj ubrania. Zajmujemy się odzieżą skórzaną, futrami, garniturami, jak również sukniami ślubnymi. Ubrania jednak to nie wszystko. Przed świętami na pewno chcesz wyprać więcej domowych tekstyliów, które przez cały rok zbierają kurz i roztocza.

Pranie dużych tekstyliów

Warto przynajmniej kilka razy do roku wyprać pościel. Zbiera ona nie tylko kurz ale również pot. Poszwy na pościel w pewnym stopniu osłaniają kołdry i poduszki, ale nie są nieprzepuszczalne. Wypranie kołder i poduszek nie jest łatwe, ponieważ łatwo zniszczyć ich wypełnienie podczas prania w małej pralce. Suszenie może trwać naprawdę długo, w zależności od tego, co znajduje się w środku pościeli.

Rolety, firany, zasłony – zadbaj o nie!

Tekstylia pełniące funkcję dekoracji i osłon okiennych, czyli firany, zasłony oraz rolety rzymskie również nie nadają się do uprania w małej, domowej pralce. Są za duże i mogą ulec zniszczeniu. Wysuszenie ich zajmuje bardzo dużo czasu i naraża je na uszkodzenia oraz zanieczyszczenia w trakcie procesu schnięcia. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku obrusów, które powinny być nienagannie gładkie po upraniu i wysuszeniu – coś co trudno osiągnąć w domu, w okresie przedświątecznych porządków.

Odśwież dywany

Dywany są najtrudniejszymi tekstyliami do wyczyszczenia. Nie tylko ze względu na rozmiar oraz wagę. Dywany zawsze są najbardziej zanieczyszczone, jako że leżą na podłodze. Codziennie po nich chodzisz, czasem w butach. W przypadku posiadania zwierząt, dywany dodatkowo zbierają brud. Na ich powierzchni znajdziesz mnóstwo kurzu, piachu czy sierści. Czyste dywany są niesamowicie ważne jeśli posiadasz małe dzieci. Nie chcesz przecież narażać ich na wdychanie alergenów podczas zabawy, która zazwyczaj odbywa się na podłodze, a nie przy stole. Pranie dywanów jest absolutnie niemożliwe w warunkach domowych, dlatego potrzebujesz profesjonalnego miejsca, które wykona to dla ciebie przy użyciu specjalistycznego sprzętu i detergentów. Nasza pralnia jako jedna z niewielu, oferuje także usługi czyszczenia dywanów.

Dla zapracowanych – pranie na telefon

Oferujemy również pranie na telefon. Jest to usługa, którą stworzyliśmy z myślą o tych, którzy nie mają czasu albo możliwości przywiezienia swoich tekstyliów bezpośrednio do naszego punktu. Wystarczy, że zadzwonisz do nas albo zamówisz dowóz online. Zjawimy się u Ciebie w ciągu doby od złożenia zamówienia. Zlecenia na telefon realizujemy na terenie całej Warszawy i miejscowości okolicznych. Przy zamówieniach o wartości powyżej 100 PLN transport jest gratis.

Z nami Twoje przedświąteczne porządki przestaną być corocznym utrapieniem. Zadzwoń lub przyjedź do nas i zostaw swoje cenne tekstylia w najlepszych rękach. Nasz punkt znajduje się w mieście Warszawa, w dzielnicy Ursynów.