Pranie dywanów w Neopralni – tak czyste i puszyste, że zapragniesz chodzić po nich boso

Regularne czyszczenie dywanów, chodniczków czy materiałowych mat okrywających chłodną posadzkę wymaga poświęcenia czasu, wyboru odpowiedniego sprzętu i właściwych środków piorących. Eksperymentowanie z odświeżaniem tak wymagających tekstyliów może uszkodzić ich strukturę i włosie do tego stopnia, że utracą swoją miękkość, elastyczność, połyk, a nawet kolor. Nie ryzykuj, że Twój ulubiony dywan zmieni się w sztywny, bezbarwny kawał materiału!

Idealnie czysty dywan – dekoracja w Twoim domu, luksus dla Twych stóp

Profesjonalne czyszczenie i pranie dywanów w Neopralni to złożony proces, który nie tylko pozwala usunąć trudne plamy, zabrudzenia wnikające do wnętrza włosia, piasek oraz pył, lecz także nieprzyjemne zapachy i osadzające się alergeny. Z naszą pomocą Twoje domowe dekoracje zyskają nienaganny wygląd oraz zapewnią Ci większy komfort funkcjonowania na co dzień.

Czyścimy dywany:

  • jednobarwne i wzorzyste;
  • o włosiu krótkim i dłuższym;
  • o dowolnym kształcie;
  • nylonowe, akrylowe, polipropylenowe, wiskozowe i wełniane.

Każdy produkt traktujemy z należną mu uwagą. Dobieramy najlepsze dla danego modelu i materiału środki piorące oraz technikę czyszczenia. Jesteśmy jedną z nielicznych pralni w Warszawie, która stosuje metodę głębokiego prania wodnego. Pozwala ona oczyścić włosie od spodu oraz z całej długości, nie naruszając jego ciągłości i struktury.

 

Pranie dywanów w Neopralni – poznaj etapy naszej pracy

Czyszczenie dywanów w profesjonalnej pralni chemicznej Neopralnia pozwoli Ci zaoszczędzić czas i nerwy. Realizujemy usługę pranie na telefon, dzięki czemu nie musisz martwić się o transport dywanu czy jego odbiór. Dodatkowo koniec z przejmowaniem się, czy domowe czyszczenie nie spowoduje mikrouszkodzeń, a w konsekwencji zniszczenie ulubionej dekoracji.

W Neopralni na każdym etapie prania Twojego dywany dbamy o efekt końcowy:

  • transport tekstyliów odbywa się po ich wcześniejszym zabezpieczeniu;
  • zaczynamy od dokładnego wytrzepania runa z sypkich, odpornych na wodę zabrudzeń;
  • przeprowadzamy wstępny natrysk i rozprowadzenie preparatu rozpuszczającego;
  • przechodzimy do etapu namaczania i szczotkowania, zgodnie z wymaganiami tkaniny;
  • wypłukujemy zabrudzenia i środki czyszczące z zastosowaniem dużej ilości wody;
  • dostosowujemy stopień i tryb specjalnego wirowania oraz suszenia do wymagań materiału.

Nasi specjaliści dbają o to, aby Twój dywan trafił z powrotem na posadzkę czysty, wymodelowany i pachnący świeżością w jak najkrótszym czasie.

 

Profesjonalne pranie dywanów – czystość, którą odczujesz każdym zmysłem

Klasyczne dywany o prostym wzornictwie, modele z włosia naturalnego oraz te z nietypowego materiału – te i inne tekstylia, wykorzystywane zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i otwartej, są bardzo podatne na uszkodzenia. Chodzisz po nich w kapciach, butach z podeszwami drewnianymi, gumowymi, gładkimi lub perforowanymi, na obcasach i w szpilkach. Profesjonalnie wyprany dywan w Neopralni zyska świeży wygląd, połysk i intensywnie wysycone kolory, a także miękką i przyjemną w dotyku strukturę – tak puszystą, że zapragniesz chodzić po nim wyłącznie boso.

NeoPralnia oferuje również usługę „Prania dywanów z odbiorem”. Jesteśmy w stanie odebrać dywan na życzenie klienta własnym transportem. Jest to duża zaleta, gdyż przywiezienie dywanu do naszej placówki może być trudne logistycznie. To dlatego zadbaliśmy o to, by nasza usługa była w pełni kompleksowa i wykonana na najwyższym poziomie. Zapewniamy transport gratis dla usługi powyżej 200 pln! w obrębie Ursynowa, Mokotowa i Wilanowa – poniżej tej kwoty doliczamy 30 zł jako koszt obsługi i transportu. Dla Pozostałych dzielnic doliczamy 40-50 zł odbiór i dostawa. Czyszczenie i pranie dywanów nigdy nie było prostsze.