Jesteśmy jedną z nielicznych firm pralniczych w Warszawie, która oferuje usługę prania dywanów najskuteczniejszą na rynku metodę „na wskroś”. Opiera się ona na niezwykle dokładnym i głębokim czyszczeniu każdego dywanu, z zastosowaniem dużej ilości wody. W ten sposób zabrudzenia usuwane są zarówno od spodu, jak i z całej długości włosa.

Jak wygląda u nas pranie dywanów? Czyszczenie dywanów rozpoczynamy od ich trzepania, czyli usunięcia zabrudzeń, które nie ulegają rozpuszczaniu, takich jak piasek, kurz, czy włosy. W kolejnym kroku przeprowadzany jest tzw. wstępny natrysk oraz wtarcie specjalnego, silnego i bezpiecznego środka służącego rozpuszczaniu brudu. Gdy zanieczyszczenia zostaną wstępnie rozpuszczone, dywan trafia do basenu. W tym czasie w celu prania dywanu wykorzystuje się maszynę szorującą. Jeśli jednak mamy do czynienia z ręcznie tkanym lub zabytkowym dywanem to używa się ręcznych szczotek. Naszym następnym działaniem jest przeprowadzenie płukania dywanu, z zastosowaniem dużej ilości wody, oraz jego odwirowanie z użyciem specjalnie do tego przeznaczonej wirówki dywanowej. Ostatnim krokiem jest suszenie odwirowanego dywanu. Odbywa się ono w specjalnym pomieszczeniu suszarni.

Dywany są różne, a my podejmujemy się prania każdego z nich. Poradzimy sobie z dywanami nylonowymi, akrylowymi, polipropylenowymi, a także tymi wykonanymi z wiskozy. Również czyszczenie dywanów wełnianych nie ma przed nami tajemnic. Nie ważne, czy dywan ma długie czy krótkie włosie. Nasza metoda pozwoli na dokładnie ich wypranie w każdym przypadku.

NeoPralnia oferuje również usługę „Prania dywanów z odbiorem”. Jesteśmy w stanie odebrać dywan na życzenie klienta własnym transportem. Jest to duża zaleta, gdyż przywiezienie dywanu do naszej placówki może być trudne logistycznie. To dlatego zadbaliśmy o to, by nasza usługa była w pełni kompleksowa i wykonana na najwyższym poziomie. Zapewniamy transport gratis dla usługi powyżej 200 pln! w obrębie Ursynowa, Mokotowa i Wilanowa – poniżej tej kwoty doliczamy 30 zł jako koszt obsługi i transportu. Dla Pozostałych dzielnic doliczamy 40-50 zł – odbiór i dostawa. Czyszczenie i pranie dywanów nigdy nie było prostsze.

Miejscem naszej działalności jest miasto Warszawa, a znajdujemy się w dzielnicy Ursynów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców stolicy oraz miast ościennych do skorzystania z naszych usług – z nami będziesz cieszyć się wyjątkowo czystymi dywanami.