NeoPralnia – naprawdę czyste, naprawdę ekologiczne

Czysta przestrzeń wokół Ciebie, w domu i garderobie, uwalnia pochłoniętą uwagę oraz oczyszcza umysł. Jednak przygotowywanie ubrań do sezonu, pielęgnacja ich po jego zakończeniu, szykowanie się na ważne wyjście lub regularne pranie odzieży biznesowej zajmuje wiele czasu. W Neopralni o idealnie czyste ubrania dbamy za Ciebie.

Obecnie nasze specjalistyczne punkty znajdziesz w dzielnicach Warszawa-Ursynów oraz Warszawa-Wilanów. Pralnie te oferują usługi czyszczenia i pielęgnacji odzieży, tekstyliów ozdobnych, tkanin delikatnych, technicznych oraz szczególnie wymagających. Naszą pełną ofertę sprawdzisz tutaj.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa od 2019 roku. Korzystamy ze sprawdzonych metod prania chemicznego (na sucho) oraz z najnowszych technologii wodnych, które umożliwiają ekologiczne pranie odzieży. System Lagoon, certyfikowany przez Woolmark, to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na zachowanie idealnego stanu ulubionych ubrań i dodatków. Stosowane w nim biodegradowalne detergenty są też przyjazne dla środowiska. Pranie ekologiczne gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność w innowacyjnej formie.

Neopralnia w Warszawie to miejsce, gdzie Twoje zamówienia są realizowane szybko i dokładnie, zgodnie z zasadami ochrony środowiska naturalnego. Nasze urządzenia wyróżnia niski poziom poboru energii, wody oraz możliwość stosowania nowoczesnych środków czyszczących. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nasz doświadczony personel świadomie i odpowiedzialnie dba o Twoją odzież oraz tekstylia od jej przyjęcia po wykończenie. W ramach usługi „Pranie na telefon” dodatkowo odbiera, a następnie dostarcza gotowe zamówienie pod wskazany adres w Warszawie i okolicach.

Pralnia Neo to firma otwarta na zmieniające się potrzeby klientów. Skontaktuj się z nami, a nasz doradca podpowie Ci, jakie usługi pralnicze czy pielęgnacyjne będą dla Ciebie najlepszym wyborem. Poznaj specjalne udogodnienia dla stałych klientów i z naszą pomocą zmień swoje drobne przyzwyczajenia. O czyste pranie i wolność od obowiązków pozwól zadbać specjalistom.