OFERTA DLA FIRM

Firmy i przedsiębiorstwa z różnych branż, chcąc zapewnić swoim pracownikom komfortowe warunki pracy, muszą zadbać o higienę i czystość ubrań firmowych i roboczych. Korzystanie z usług profesjonalnej pralni to obowiązkowe działanie dla branży hotelarskiej, gastronomicznej, firm sprzątających i produkcyjnych. Dzięki takim usługom wszystkie elementy tekstylne zostają dokładnie wyprane i oddane w nienaruszonym i estetycznym stanie.

NeoPralnia to wyspecjalizowana pralnia wodna oraz chemiczna, który świadczy szeroki wachlarz usług, w tym usługi pralnicze dla firm oraz instytucji. Oferujemy pomoc wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zapewnienie wysokiego poziomu higieny, czystości i estetyki wszelkich, używanych w firmach akcesoriów tekstylnych. Pranie przemysłowe to ważna gałąź naszej działalności, której poświęcamy dużo uwagi i troski. Dzięki temu, że nasze usługi są w pełni kompleksowe, klienci naszej pralni mogą liczyć na dużą elastyczność i wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom.

Nasza pralnia przemysłowa znajduje się w Warszawie w dzielnicy Ursynów. Dzięki dogodnej lokalizacji mieszkańcy stolicy i okolic mogą wygodnie do nas dotrzeć i skorzystać z naszych usług. Działamy w sposób w pełni profesjonalny, odbieramy od klienta powierzone tekstylia i wykorzystujemy do tego własny transport, a po wykonaniu usługi oddajemy je czyste, świeże i pachnące. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają swój czas i pieniądze. Jesteśmy rzetelną firmą, która ustala z klientem dokładną cenę usługi, jej zakres oraz termin wykonania.