Pranie odzieży roboczej w Neopralni – wizerunek Twojej firmy budujemy wspólnie

Dbałość o dobry wizerunek firmy, poprzez utrzymanie estetyki wnętrz oraz podkreślenie roli pracowników poprzez ich szykowną prezencję to ważny aspekt budowania nowoczesnej marki. Jeżeli Twoim celem jest stworzenie wygodnych, bezpiecznych i higienicznych warunków do pracy oraz ujednolicenie wizerunku kadry, musisz skupić się na tym, aby każdy element ubioru i akcesoria tekstylne były czyste, odpowiednio odkażone, zaimpregnowane, a także prezentowały się nienagannie.

Ekologiczna pralnia chemiczna Neopralnia oferuje szeroki zakres usług opracowanych specjalnie na potrzeby mniejszych i większych firm.

Zajmujemy się głównie:

  • praniem odzieży roboczej (specjalistycznej, przemysłowej i technicznej);
  • praniem elementów dekoracyjnych i aranżacyjnych (obrusów i pościeli);
  • czyszczeniem odzieży biznesowej najwyższej klasy (garnitury, żakiety marek premium).

 

Pranie i ochrona odzieży medycznej w Neopralni

W zakresie działalności, jaką jest pranie dla firm, współpracujemy m.in. z placówkami medycznymi i laboratoryjnymi. Realizując każde zamówienie, nasi specjaliści troszczą się o najwyższą higienę elementów odzieży ochronnej dla lekarzy, pielęgniarek, salowych, a także pracowników pomocniczych. Wykorzystujemy procesy technologiczne, które eliminują ryzyko uszkodzenia materiału, zapewniają czystość oraz głębokie odświeżenie fartuchów, bluzek, bluz, spodni i spódnic we wszystkich kolorach.

Ekologiczne pranie chemiczne pozwala na zachowanie specyficznych właściwości materiałów, wydłuża ich żywotność oraz zapewnia przyjemne wrażenia dotykowe przy ponownym założeniu. Odpowiednie metody zabezpieczania i formowania to gwarancja, że zanieczyszczenia będą osadzały się wolniej, a ich usunięcie będzie jeszcze łatwiejsze.

 

Czyszczenie chemiczne dla medycyny estetycznej i SPA

W miejscach, gdzie każdego dnia prowadzone są zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne i medycyny estetycznej, ważne jest zapewnienie odpowiednich warunków zarówno dla pacjentów, jak i pracowników. Czystość i higiena w każdym pomieszczeniu to podstawa działalności, dlatego nasza pralnia współpracuje z klinikami medycyny estetycznej oraz gabinetami SPA. Zajmujemy się praniem i czyszczeniem odzieży kosmetycznej, prześcieradeł ochronnych, szlafroków i ręczników, a także drobnych tekstyliów dekoracyjnych.

Dobieramy odpowiednie procesy technologiczne, aby zachować właściwości materiałów, zapewnić im miękkość, wysoką odporność na zabrudzenia oraz wyeliminować potencjalne alergeny. Szukasz odpowiedniego rozwiązania, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas, a jednocześnie przygotować gabinet na najwyższym poziomie? Skorzystaj z usługi pranie dla firm z transportem i dostosuj swoje zamówienie do indywidualnych potrzeb.