W przemyślanej aranżacji wnętrz ważną rolę odgrywają dekoracje okienne. Sprawiają one, że wnętrza nabierają niepowtarzalnego charakteru. Mają one również funkcję praktyczną – chronią nas przed promieniami słońca w upalne dni albo zapewniają prywatność. Aby nienagannie się prezentowały, powinny być one regularnie czyszczone. Niestety, pranie tkanin okiennych nie należy do łatwych zadań. Przykładowo, zasłony i firany muszą zostać przed czyszczeniem rozprostowane, rolety rzymskie trzeba zdjąć i założyć, a samą temperaturę prania ostrożnie dobrać do rodzaju tkaniny. Dlatego warto powierzyć te czynności profesjonalistom, czyli nam. Pranie i czyszczenie dekoracji okiennych nie ma przed nami tajemnic. Dzięki nam, każde firanki czy rolety znów odzyskają swój dawny blask.

NeoPralnia znajduje się w mieście Warszawa, a dokładnie w dzielnicy Ursynów, przy metrze Kabaty. Nasze usługi skierowane są jednak do wszystkich mieszkańców stolicy. Na życzenie klienta, dojeżdżamy do jego domu, miejsca pracy czy innego pomieszczenia. Zajmujemy się demontażem dekoracji, a także ich ponownym zainstalowaniem.

pranie dekoracji okiennych warszawa
Pranie firan 5,90 – 6,90 PLN/m²
Pranie zasłon 6,90 – 8,90 PLN/m²
Pranie zasłon podwójnych 11,90 – 14,90 PLN/m²
Pranie rolet 12,90 – 14,90 PLN/m²
Zdjęcie/Zawieszenie firan i zasłon 4,00  – 5,00 PLN/m²
Parowanie zasłon i firan u klienta 4,00  – 5,00 PLN/m²
Demontaż/Montaż rolet 50 – 100 PLN/szt.

Czyszczenie przez nas dekoracji okiennych jest w pełni profesjonalne: posiadamy odpowiedni sprzęt, wiedzę i doświadczenie. Temperatura prania i sam proces czyszczenia zawsze są dobierane indywidualnie, w zależności od konkretnej dekoracji okiennej. Gwarantujemy skuteczną usługę, która jednocześnie zapewnia dużą wygodę. Pranie na telefon z odbiorem pozwala na zaoszczędzenie cennego czasu, wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Jednocześnie oferujemy atrakcyjne i niewygórowane ceny.

Dzięki nam, pranie dekoracji okiennych nie musi być już uciążliwym obowiązkiem. Sprawimy, że zasłony, firany czy rolety rzymskie nabiorą nowego życia – zachwycą swoim blaskiem i świeżością. Wiemy, jak czyścić tak delikatny materiał, by nie uległ on uszkodzeniu. W pełni można zaufać naszemu doświadczeniu. Czyste dekoracje okienne to piękna ozdoba każdego wnętrza, niezależenie od tego, czy mówimy o rodzinnym salonie czy biurze. Warto więc zadbać o to, by nienagannie sięprezentowały. Odpowiednio prane, z pewnością będą służyć przez długi czas, sprawiając, że pokój prezentuje się elegancko, przytulenie, a także z klasą.

Pierzemy i czyścimy tkaniny okienne:
> firany
> zasłony
> rolety rzymskie

pranie dekoracji okiennych warszawa