W dużej części mieszkań kolorytu poszczególnym pomieszczeniom dodają fantazyjne bądź stonowane zasłony. Często są decydującym elementem rzutującym na klimat panujący w pokoju, dodają blasku, podkreślają zalety. Stąd też wynika konieczność utrzymania zasłon w odpowiednim stanie. Nie zawsze czyszczenie i pranie zasłon jest możliwe do wykonania samodzielnie. Dzięki NeoPralni kłopot jednak staje się zdecydowanie mniej dolegliwy. Dlatego warto oszczędzić sobie czasu i sprawić ulgę domowym pralkom i powierzyć pranie zasłon właśnie nam. Nie ma tutaj znaczenia wielkość, jakimi odznaczają się zasłony. Także wykorzystany do ich produkcji materiał nie stanowi dla naszej pralni żadnego wyzwania. Poradzimy sobie z każdym rodzajem zasłony, wiemy jak sprawić, żeby zarówno te cięższe, jak i delikatniejsze materiały odzyskały swoją moc i blask.

pranie zasłon warszawa

Czyszczenie zasłon odbywa się najczęściej w naszych pralnicach chemicznych, bez użycia wody, która może mieć negatywny wpływ na materiał. Dlatego nie ma obaw, że powierzone nam zasłony ulegną uszkodzeniu, podobnie jak znajdujące się czasem przy nich drobne elementy dekoracyjne. Przed procesem czyszczenia zasłony są dokładnie rozprostowywane, w zależności od oczekiwań klientów trafiają też w odpowiedniej formie z powrotem do domów.

Co więcej, Ursynów, ale również inne dzielnice naszego miasta mogą korzystać z naszej specjalnej wyróżniającej się usługi. Oferujemy pranie z dowozem, co wiąże się z tym, że na życzenie naszych zleceniodawców zajmuje się zarówno demontażem, jak i montażem zasłon. Podobnie rzecz się ma zresztą z firanami i roletami.

Zazwyczaj Warszawa nie jestem miastem, w którym można liczyć na zbyt tanie usługi. Nie u nas! Oferujemy wyjątkowo konkurencyjne ceny, które polecamy Państwa uwadze. Cennik znajdujący się na naszej stronie przybliży Państwu koszty czyszczenia zasłon.

Zapraszamy do naszej ekologicznej pralni na Ursynowie. Na pewno jakość oferowanej tutaj usługi – czyszczenia zasłon – okaże się przekonującym argumentem w zleceniu tej pracy właśnie NeoPralni.

pranie zasłon warszawa