Tempo współczesnego życia powoduje, że żyjemy w ciągłym biegu. Na wiele działań i spraw nie mamy ani czasu, ani siły. Z myślą o wszystkich zabieganych i zapracowanych konsumentach powstała nasza pralnia wodna oraz chemiczna, która mieści się w Warszawie.

Dzielnica Ursynów to miejsce na mapie stolicy, gdzie możesz skorzystać z profesjonalnych usług pralniczych na najwyższym poziomie. Pośród bardzo szerokiego spektrum wykonywanych przez nas działań, znajduje się bardzo praktyczne i tanie pranie na telefon.

Usługa jest wyjątkowo wygodna dla konsumenta, ponieważ w sposób komfortowy, nawet z kubkiem kawy w ręce i z miejsca swojej wygodnej kanapy, możesz zamówić przez telefon lub internet, pranie swoich tekstyliów.

Jako rzetelna i wiarygodna firma, która działa szybko i sprawnie i do której możesz mieć pełne zaufanie, przyjedziemy już w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia.

Jako pralnia z dowozem zabierzemy garderobę czy inne akcesoria tekstylne, wypierzemy je idealnie, z uwzględnieniem rodzajów materiałów i tkanin, i oddamy idealnie czyste, pachnące i świeże oraz dokładnie i elegancko wyprasowane.

Pranie na telefon to terminowe i rzetelne usługi, ponieważ dostarczymy wypraną garderobę pod wskazany przez ciebie adres i w ustalonym wcześniej czasie. Nie musisz się o nic martwić! Ani jeździć po mieście i szukać pralni, ani samemu zajmować się praniem i prasowaniem. Dzięki nam zaoszczędzisz swój cenny czas i pieniądze.

Nasza pralnia z dowozem załatwi wszystko w sposób szybki i profesjonalny. Możesz zamawiać u nas pranie cyklicznie i skorzystać z dodatkowych rabatów, albo skorzystać z usługi jednorazowo.

Realizujemy zlecenia na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

Odbiór i dostawa Gratis dla usług powyżej 200 zł. Poniżej tej kwoty doliczamy 30-40 zł za transport.