Mobilne usługi dla Twojej wygody – w NeoPralni dbamy o coś więcej niż o tekstylia

W nowoczesnej, ekologicznej NeoPralni usuwamy najtrudniejsze zabrudzenia wieloetapowo, w sposób odpowiedzialny i skuteczny. Dzięki zaawansowanym technologicznie urządzeniom, które wykorzystują innowacyjne metody czyszczenia na mokro i na sucho, gotowe pranie wróci do Ciebie świeże, pachnące i nieskazitelnie czyste. Dodatkowo specjalnie dla Twojej codziennej wygody w NeoPralni na Ursynowie oferujemy komfortową opcję dostarczania i odbierania zabrudzonej odzieży oraz tekstyliów, jaką jest pranie na telefon. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, w pracy, na konferencji czy korzystając z luksusu, jakim jest weekendowy odpoczynek, możesz szybko i łatwo założyć zamówienie na tanie pranie w Warszawie.

 

Do domu, biura czy hotelu – czyste pranie dostarczamy, gdzie zechcesz

Zawsze, gdy nie możesz lub nie chcesz poświęcać wolnego czasu na osobistą wizytę w specjalistycznej pralni, nasi pracownicy odbiorą od Ciebie zamówienie ze wskazanego miejsca – domu, biura czy parkingu. Mobilność usług stanowi rozsądną odpowiedź na indywidualne potrzeby każdego naszego klienta. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoje pranie zawsze było gotowe na czas i dostarczone tam, gdzie go potrzebujesz, rozważ najdogodniejszą dla siebie opcję zamówienia – uzupełnij formularz online lub wybierz pranie na telefon. Warszawa to miasto, które nigdy nie śpi, a zabieganie jest cechą wrodzoną jego mieszkańców, dlatego w NeoPralni staramy się odjąć im czasochłonnych obowiązków.

Z życia bierz to, co najlepsze – resztą zajmiemy się w NeoPralni

Zamów pranie na telefon z NeoPralni Ursynów, a w umówionej porze odbierzemy odzież i tekstylia, poddamy je bezpiecznym i efektywnym procesom czyszczenia oraz pielęgnacji. Dość zmagań z czytaniem metek, dobieraniem odpowiednich programów i środków piorących. Czas, który dotąd poświęcałeś na dbanie o garderobę i dodatki, od teraz możesz spędzić z prawdziwą przyjemnością. Gotowe pranie na telefon przygotujemy do odbioru o ustalonej porze lub dostarczymy pod wskazany adres, aby nie zaprzątać Twojej uwagi. W NeoPralni dbamy o terminowość oraz wysoką jakość usług, ale przede wszystkim o Twój komfort, oszczędność czasu i doskonałą prezencję każdego dnia.

Realizujemy zlecenia na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

Odbiór i dostawa Gratis dla usług powyżej 200 zł. Poniżej tej kwoty doliczamy 30-40 zł za transport.