Rolety rzymskie to popularny rodzaj dekoracji okiennych, które jednocześnie są funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Problem może jednak pojawić się gdy nadejdzie konieczność ich umycia. Nie da ich się włożyć do pralki i zostawić do prania. Sprawa komplikuje się, jeśli uświadomimy sobie, że rolety powstają z różnego rodzaju tkanin, a każda z nich wymaga odmiennego traktowania. Dlatego też pranie rolet rzymskich dobrze jest zlecić profesjonalistom. Nasza pralnia znajdująca się w dzielnicy Ursynów (Warszawa), oferuje pranie na telefon. Na życzenie klienta, przyjeżdżamy pod wskazany adres, by zająć się demontażem rolet, a następnie ich zamontowaniem po wyczyszczeniu.

czyszczenie rolet rzymskich

Rolety bywają różne. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, wiemy jednak jak je najlepiej potraktować. Delikatne tkaniny są prane w wodzie, inne z kolei przeznaczone są do czyszczenia chemicznego. Zawsze wybierzemy rozwiązanie najlepsze dla danego typu rolet. Co więcej, cena usługi jest bardzo atrakcyjne, wystarczy sprawdzić nasz cennik, by się o tym przekonać. Koszty demontażu i montażu są ustalane indywidualnie. Zapraszamy więc do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Czyszczenie rolet rzymskich nie musi być czasłochłonnym i trudnym zadaniem. Wystarczy, by zlecić nam ich wypranie. Dzięki nam, rolety znów będą prezentować się świeżo i czysto. Warto od czasu do czasu oddać je do profesjonalnej pralni, dzięki czemu znów będą prezentować się jak nowe. Zyskają także na tym wnętrza naszych domów, mieszkań czy biur. Niestety, czyszczenie i pranie rolet rzymskich nie należy do prostych zadań. Szkoda więc tracić na to nerwy i czas. Neopralnia chętnie pomoże w tym zakresie. Pranie rolet nie ma przed nami żadnych tajemnic, poradzimy sobie z każdym ich rodzajem. Dodatkowa usługa montażu i demontażu sprawia, że mycie rolet przestaje być jakimkolwiek problemem. Jesteśmy przekonani, że rolety będą zyskiwać na coraz większej popularności – są one wygodne w użytkowaniu, a także bardzo estetyczne. Dlatego też dokładamy wszelkich starań aby nasza usługa stała na jak najwyższym poziomie. Odpowiednio prane rolety będą służyć przez długi czas, a także zachwycać swoją barwą i fakturą – wystarczy oddać je do prania w dobre ręce.

czyszczenie rolet rzymskich