Wiele prac wymaga kontaktu z substancjami silnie barwiącymi bądź brudzącymi. Problem zanieczyszczonej odzieży robotniczej dotyczy nie tylko osób zajmujących się sprzątaniem, ale również szeregu innych profesji, związanych przykładowo z takimi branżami jak przemysł, motoryzacja, medycyna, produkcja czy gastronomia.

pranie odzieży warsztatowej

We wszystkich tych sektorach ubrania robocze powinny być regularnie prane, tak aby zachować higienę oraz wymaganą estetykę. Nie zawsze jest to jednak możliwe w domowych warunkach. Pranie i czyszczenie odzieży roboczej warto powierzyć profesjonalistom, którzy na czas i z wysoką skutecznością wykonają zlecone im zadanie. Gdzie warto się udać? Nasza pralnia wodna i chemiczna z Warszawy poleca swoje usługi!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę, która w skuteczny sposób dopierze każde ubranie. Naszym atutem jest profesjonalny sprzęt pralniczy, a także wysokiej jakości środki piorące, które są jednocześnie przyjazne dla środowiska. Czyszczenie ubrań roboczych to jedna z naszych głównych usług. Nie straszne nam plamy z olejów, czy plamy ze smaru. Skutecznie i terminowo realizujemy każde zamówienie. Odbieramy brudną odzież, a potem odwozimy ją po praniu pod wskazany adres. Oferujemy zarówno usługi jednorazowe, jak i cykliczne. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do klienta. Równocześnie dbamy o to, by nasza usługa miała charakter kompleksowy. Wystarczy zamówić u nas usługę prania odzieży roboczej, a my zajmujemy się całą resztą.

Obszar naszej działalności jest bardzo szeroki. Wiemy jak wykonać pranie odzieży warsztatowej, czy pranie odzieży ekip sprzątających. Wykonujemy również pranie odzieży BHP, czy tej przeznaczonej dla pracowników restauracji i hoteli. Wiemy jak pozbyć się zabrudzeń na ubraniach pracowników branży medycznej, motoryzacyjnej, a także przemysłowej. Wypierzemy również odzież promocyjną i reklamową.

Warto nam zaufać. Nasza neopralnia znajdująca się w Warszawie (Ursynów) to miejsce, gdzie zajmiemy się czyszczeniem nawet najbardziej zabrudzonych ubrań. Odpowiednie techniki oraz środki do prania w połączeniu z profesjonalnym sprzętem i doświadczeniem naszych pracowników przynoszą spektakularne efekty. Odzież jest świeża i czysta, a jednocześnie materiał nie traci na jakości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkie osoby, które chciałyby wyprać ubrania ochronne i robotnicze. Nasza kompleksowa usługa to gwarancja zadowolenia, a także sposób na terminowe i bezproblemowe pranie odzieży potrzebnej do pracy.