Małe rzeczy, wielkie znaczenie – pranie pościeli i obrusów w Neopralni

Stworzenie wrażenia estetycznego, odświeżonego wnętrza, w którym wszystko przygotowane zostało do pierwszego użycia jest podstawą budowania profesjonalnego wizerunku małych obiektów noclegowych i gastronomicznych. Niezależnie od tego, czy gościsz u siebie niewielkie grono klientów spragnionych wrażeń kulinarnych czy też oferujesz im odpoczynek w kojącym miejscu, musisz zadbać o ich komfort, bezpieczeństwo oraz najwyższy poziom higieny. Pranie chemiczne materiałów tekstylnych takich, jak pościel i obrusy zapewnia ich nieskazitelną czystość, dokładne odkażenie oraz dodatkowe zabezpieczenie przed np. alergenami.

Komfort, który widać – czysta pościel w Twoim obiekcie

Przygotuj wnętrze swojego obiektu na przyjęcie gości, zaczynając od przygotowania pościeli oraz tekstyliów do kuchni i jadalni – zadbaj o komfort klasy premium, który widać gołym okiem. Skorzystaj z usługi pranie pościeli w Neopralni i odbierz czyste, pachnące świeżością okrycia gotowe do założenia. W ramach naszej działalności pierzemy, suszymy, prasujemy i składamy poszewki z bawełny, satyny, lnu czy jedwabiu.

Dzięki wykorzystywaniu najnowocześniejszej technologii czyszczenia ekologicznego oraz doświadczeniu naszego personelu w dobieraniu właściwych metod pielęgnacji, zachowana zostaje intensywność barw tkaniny pościelowej, jej charakterystyczne właściwości, w tym przyjemna miękkość. Dbamy o niezapomniane wrażenia Twoich gości – tak po prostu.

 

Pranie obrusów dla małej gastronomii – tworzymy miejsca, do których chce się wracać

W niewielkich obiektach, bistrach, kawiarniach i restauracjach typu fusion, goście zwykle wracają po coś więcej niż wrażenia kulinarne. Ich zmysły poddają się panującej tam harmonii, którą tworzą smaki, aromaty oraz towarzyszące im detale. Kluczowa jest tu aranżacja wnętrza, a także jego codzienna estetyka.

W Neopralni zajmujemy się przygotowaniem dekoracji tekstylnych, które umilają spożywanie posiłku i zapewniają jego higienę. Skorzystaj z naszych specjalnych usług dla małej gastronomii, do jakich należą m.in.:

  • pranie obrusów;
  • pranie bieżników;
  • pranie i suszenie serwet stołowych.

Dla Twojej wygody i oszczędności czasu, oferujemy możliwość odbioru tekstyliów przeznaczonych do czyszczenia chemicznego i prania ekologicznego ze wskazanego punktu oraz dostarczenia ich po wykonaniu zlecenia. Sprawdź naszą ofertę dla firm i usługę pranie na telefon – tak niewiele potrzeba, aby Twój biznes rozwijał się każdego dnia w trosce o komfort i najlepsze wrażenia gości.