Specjalnością naszej firmy jest profesjonalne pranie pościeli hotelowej i szpitalnej, a także pranie tekstyliów dla restauracji i innych obiektów gastronomicznych. Korzystamy ze środków piorących najwyższej jakości, dzięki czemu nasze działania są bardzo efektywne. Zajmujemy się praniem najróżniejszych elementów tekstylnych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych klientów.

Zapraszamy do stałej współpracy właścicieli obiektów wypoczynkowych, w tym hoteli, hosteli i pensjonatów, oraz osoby kierujące restauracją lub firmą o charakterze cateringowym. Warszawa i okolice to główny obszar naszej działalności. Możemy pochwalić się szerokim gronem stałych klientów, którzy powierzyli nam czystość swoich tekstyliów.

Współpracujemy z branżą medyczną oraz gastronomiczną

Swoją aktualną ofertę kierujemy również do placówek o charakterze medycznym. Jedną z naszych specjalności jest pranie pościeli szpitalnej. Przestrzegamy zasad higienicznego czyszczenia w trosce o zdrowie potencjalnych użytkowników. Tak jak w przypadku tekstyliów hotelowych, również ręczniki i pościele szpitalne bardzo dokładnie odplamiamy z zastosowaniem nowoczesnych środków czyszczących. Zapewniamy także profesjonalne maglowanie, a następnie starannie pakujemy powierzone nam tekstylia i dostarczamy do ponownego użycia. Specjalistyczne pranie szpitalne jest najlepszym sposobem na pozbycie się nieestetycznych i potencjalnie niebezpiecznych dla zdrowia zabrudzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dostępowi do najlepszych środków chemicznych możemy podjąć się czyszczenia różnych tekstyliów medycznych – zapraszamy do współpracy.

Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszy się pranie obrusów dla restauracji. Również w tym przypadku korzystamy z profesjonalnych preparatów czyszczących, dostosowując je do specyfiki materiału. Jesteśmy w stanie usunąć zabrudzenia i odświeżyć nawet delikatniejsze tekstylia, które zdobią stoły ekskluzywnych restauracji. Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, dlatego swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców stolicy. Oprócz samych obrusów właściciele obiektów gastronomicznych mogą także powierzyć nam pranie pokrowców. Pomożemy przywrócić im dawny blask, skutecznie pozbywając się uporczywych plam. Dzięki nowoczesnym środkom piorącym możemy zlikwidować najróżniejsze rodzaje przebarwień z tkanin o zróżnicowanej grubości. Zapewniamy przystępne ceny oraz błyskawiczną realizację usług. Zapraszamy firmy do stałej współpracy oraz klientów indywidualnych, którzy chcą jednorazowo skorzystać z naszego wsparcia.