W wielu domach firanki stanowią nieodzowny element dekoracji okna. Jednak warunkiem tego, że będą je zdobić jest to, że pozostaną zawsze czyste. Brudne firanki sprawiają wrażenie, że okna również są brudne, a całość wygląda szaro i nieestetycznie. Jeśli nie chcą Państwo takiego efektu w swoich wnętrzach, warto zadbać o nieskazitelny wygląd firan.
Firanki mogą Państwo wyprać sami, co nie będzie takie proste – wymaga sporo czasu i wielu zabiegów przygotowawczych, ale mogą też Państwo to zadanie zlecić wykwalifikowanym osobom. Decydując się na tę drugą opcję, czyli oddanie firan do pralni, która posiada w swojej ofercie tego rodzaju usługi, mają Państwo pewność, że będzie to zrobione profesjonalnie, bez uszkodzeń oraz w sposób dostosowany do danego materiału. Nic nie zapewni im tak śnieżnej bieli, świeżości i gładkości, jak praca fachowej obsługi pralni. Z tego też względu warto oddelegować takie zadanie konkretnej firmie i zyskać czas na inne porządki. Tym bardziej, że żadna domowa pralka nie może się równać z tym, czym dysponują wyspecjalizowane firmy pralnicze.

Większość firan wymaga delikatnego prania w odpowiedniej, najczęściej niskiej temperaturze. Sprzęt, który posiadamy jest wyposażony w stosowne programy zapewniające najwyższą jakość usług oraz skuteczne czyszczenie firan. Nawet bardzo brudne firany odzyskują swój pierwotny wygląd. Pranie firan przy wykorzystaniu prania wodnego w specjalnych systemach przeznaczonych do tego celu sprawia, że wyglądają jak nowe. Zastosowanie nowoczesnej technologii w połączeniu z profesjonalnymi chemicznymi środkami do prania, jakimi dysponujemy sprawiają, że znikają nawet bardzo trudne do usunięcia plamy.

Ile kosztuje pranie firan w pralni, w takim mieście jak Warszawa? Ceny są bardzo zróżnicowane, np. nasza ekologiczna pralnia na Ursynowie, która specjalizuje się w czyszczeniu i praniu, oferuje pranie firanek w cenie: 4,90 – 5,90 zł/m2. Jest to niezwykle przystępna i konkurencyjna cena, odpowiadająca jakości usługi. Jeśli chodzi o zdjęcie i zawieszenie – ceny ustalane są indywidualnie. Dokładny cennik znajdziecie Państwo na stronie: https://neopralnia.pl/cennik/ lub po kontakcie z nami. W ofercie posiadamy również montaż i demontaż. Usługi są świadczone również z dojazdem do klienta.