Czyste, jak sen – kołdry i poduszki z Neopralni

Czysta i świeża pościel zapewnia doskonałe wrażenia estetyczne oraz użytkowe. Jednak o ile czyszczenie, pielęgnacja i konserwacja poszewek należy do codzienności, o tyle dbanie o kołdry i poduszki schodzi na dalszy plan. Nie pozwól sobie na niedopatrzenie, które nie tylko pogarsza komfort wypoczynku, lecz także stanowi zagrożenie dla Twojego zdrowia.

Zadbaj o zdrowy, komfortowy i przyjemny sen w najlepszych dla Ciebie warunkach. W Neopralni oferujemy profesjonalne pranie poduszek i kołder oraz usługi maglowania pościeli. Eliminujemy z nich kurz, odkładający się brud i trudne do usunięcia plamy. Poduszki i kołdry skutecznie oczyszczamy z drobnoustrojów i bakterii chorobotwórczych. Wykorzystujemy w tym celu najnowsze urządzenia oraz system prania ekologicznego Lagoon o wyjątkowej skuteczności potwierdzonej certyfikatami.

 

System prania ekologicznego Lagoon – najlepszy wybór dla kołder i poduszek

W warunkach domowych trudno zapewnić pościeli pielęgnację zgodną z jej określonymi wymaganiami. W Neopralni dbamy, aby każdy element pościeli zachował czystość i świeżość przez długi czas intensywnego użytkowania. Dokładnie sprawdzamy zalecenia producentów i dostosowujemy programy czyszczenia do cech materiału oraz rodzajów wypełnienia. Wykorzystywany przez nas system prania ekologicznego Lagoon pozwala zachować puszystość, elastyczność i strukturę włókien. Zapewnia również dodatkową ochronę przed utratą ich naturalnych właściwości.

 

Neopralnia – to tu zaczyna się Twoja droga do higienicznego snu

W ramach naszej działalności pierzemy, czyścimy i konserwujemy:

  • kołdry letnie jedwabne, bawełniane, aloesowe i z mikrofibry;
  • kołdry zimowe i całoroczne puchowe oraz z pierza;
  • pościel z wypełnieniem z wełny naturalnej oraz wełny premium;
  • koce wełniane;
  • dekoracje i koce z polaru.

Według zaleceń higienicznych, kołdry i poduszki powinno się poddawać czyszczeniu przynajmniej raz w miesiącu. To dodatkowe obciążenie związane z prowadzeniem domu. Profesjonalne pranie pościeli w Neopralni pozwoli Ci zaoszczędzić czas i lepiej zorganizować codzienne obowiązki. Skorzystaj z naszych usług i zrealizuj ciche marzenie o codziennym zatapianiu się w miękkiej, pachnącej pościeli. Niech ta delikatnie otula Cię i utula do snu każdego dnia.

Pierzemy:

  • Kołdry puchowe i poduszki;
  • Koce wełniane i polarowe;
  • Kołdry z wełny naturalnej;
  • Alpaki i merynosy;

Stronę wyszukiwano po frazach:
pranie kołder ursynów, pranie kołder warszawa, pralnia kołder ursynów, gdzie wyprać kołdrę na Ursynowie, pranie kołdry ursynów Warszawa, pralnia kołder w Warszawie, pralnia kołder i poduszek na Ursynowie, pralnia poduszek, kołder, koców Warszawa, pralnia Ursynów