NeoPralnia jest nowoczesnym i wyspecjalizowanym zakładem pralniczym, którego lokalizacją jest miasto Warszawa. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy w pełni profesjonalnym sprzętem pralniczym, dzięki któremu możemy wykonywać usługi rzetelnie i solidnie, a środki piorące, których używamy są nie tylko wysokiej jakości, ale i przyjazne dla środowiska naturalnego.

Kadra pracownicza to prawdziwi specjaliści którzy z oddaniem realizują wszystkie powierzone im zadania. Ich olbrzymia wiedza i umiejętności pozwalają na wykonywanie usług prania w najlepszy możliwy sposób.

Świadczymy szeroki wachlarz usług, takich jak pranie wodne i czyszczenie odzieży, pracowanie, magiel, pranie sukien ślubnych i wieczorowych, czyszczenie skór i futer, a także kołder, poduszek, firan i zasłon oraz specjalistyczne usługi dodatkowe.

Pranie odzieży roboczej jest jednym z podstawowych i ważnych filarów naszej działalności. Personel, który zajmuje się tym zadaniem z zaangażowaniem wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie, tak by wszelka odzież oddana w Państwa ręce, była idealnie czyta i stanowiła wizytówkę Państwa firmy czy przedsiębiorstwa.
Oferujemy najwyższej jakości pranie i czyszczenie odzieży roboczej i ochronnej dla branży restauracyjnej oraz hotelarskiej, sektora przemysłowego, motoryzacyjnego, dla pracowników firm sprzątających, branży medycznej, pierzemy także odzież reklamową i promocyjną. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych i kompleksowych usług wszystkie firmy, w których niezbędne jest noszenie firmowych ubrań.

Pranie odzieży roboczej, wykonywane przez naszą pralnię to gwarancja utrzymania prawidłowej czystości i wymaganej estetyki. Wszystkie firmy oraz instytucje obsługujemy w sposób kompleksowy, zapewniając Państwa pracownikom właściwy poziom higieny. W ramach naszej działalności znajduje się odbiór odzieży, a po wykonaniu usługi jej odwiezienie własnym transportem. NeoPralnia w Warszawie (Ursynów), która wykonuje zlecenia, takie jak pranie i czyszczenie odzieży roboczej, usługi swoje wykonuje rzetelnie, terminowo i w sposób elastyczny.

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi pralnicze ubrań roboczych i ochronnych, takich jak: