Bezpiecznie i z klasą – odzież robocza zawsze premium

Pranie odzieży roboczej wymaga nie tylko odpowiednio dostosowanych programów ochronnych, lecz także właściwego przygotowania przed czyszczeniem oraz właściwego jej zaimpregnowania po zakończeniu zabiegów. Ubrania specjalistyczne, przygotowane z przy użyciu najnowocześniejszych technologii czyszczenia, zachowują swoje pożądane właściwości, a ich żywotność znacznie się wydłuża.

Zatroszcz się o zdrowie i prezencję swoich pracowników. Skorzystaj z usługi pranie dla firm w Neopralni, które obejmuje proces czyszczenia chemicznego, suszenie i przygotowanie ubrań roboczych, odzieży wierzchniej, kombinezonów, uniformów, a także akcesoriów dodatkowych i materiałów firmowych. Od początku działalności stawiamy sobie jeden cel – dbać o doskonały wygląd i zachowanie najwyższej jakości materiałów technicznych, aby zapewniały komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo każdego dnia.

 

Trwałość, żywotność, bezpieczeństwo – pranie odzieży i materiałów dla Twojej firmy

Specjalistyczne materiały gotowe, przeznaczone na odzież roboczą, ochronną i reklamową wymagają odpowiedniej pielęgnacji oraz regularnej konserwacji. Zwiększa to ich odporność na uszkodzenia mechaniczne, utrudnia odkładanie się różnego rodzaju zabrudzeń oraz ułatwia ich późniejsze usuwanie. W ramach usługi pranie odzieży roboczej w Neopralni przygotowujemy do ponownego użycia komplety z klasycznych tkanin oraz modele z materiałów wodoodpornych oraz ognioodpornych, które wymagają innych metod czyszczenia i pielęgnacji.

U nas wyczyścisz odzież roboczą:

  • termoaktywną;
  • ortalionową;
  • polarową;
  • poliestrową;
  • nylonową;
  • z cordury;
  • z softshellu;
  • z popeliny i gabardyny;
  • z bawełny, dresówki oraz mieszanek z lnem i jedwabiem;

a także ze specjalistycznych tkanin i dzianin aramidowych.

 

Odzież robocza specjalistyczna i techniczna – zamów czyszczenie premium w Neopralni

Możesz oddać do Neopralni ubrania robocze o różnej gramaturze materiałów. Stosując się do wymagań włókien oraz wytycznych producenta przywrócimy im czystość, świeżość, zachowamy trwałość barw oraz zadbamy o to, aby służyły Ci jak najdłużej.

Sprawdź zakres profesjonalnych usług prania i czyszczenia tekstyliów w Neopralni: