Pranie odzieży przemysłowej i motoryzacyjnej w Neopralni – profesjonalna ochrona

Właściwe przygotowanie ubrań roboczych, utrzymanie ich w czystości oraz regularna konserwacja ma na celu coś więcej niż tylko zachowanie estetycznego wyglądu – w wielu przypadkach to kwestia zdrowia i minimalizacja ryzyka zagrażającego życiu użytkownika.

W Neopralni każdego dnia realizujemy zamówienia na pranie chemiczne odzieży ochronnej i technicznej:
bielizny roboczej i termoaktywnej;

  • bluz i polarów;
  • kamizelek i bezrękawników;
  • kombinezonów i fartuchów;
  • odzieży ostrzegawczej odblaskowej;
  • odzieży przeciwdeszczowej i przeciwwiatrowej;
  • odzieży budowlanej, trudnopalnej i antystatycznej.

Pranie odzieży przemysłowej i motoryzacyjnej z Neopralni – aby mogła spełniać swoje zadanie

Skuteczna ochrona przed zimnem, deszczem czy wiatrem, a także przed niebezpiecznym działaniem substancji czy procesów stosowanych w przemyśle to priorytet przy zapewnianiu bezpiecznych warunków funkcjonowania. Również w czasie realizowania pasji związanych ze sportami ekstremalnymi np. motoryzacyjnymi, jak wyścigi motocyklowe czy rajdy buggy, niezbędna jest odpowiednio przygotowana i zakonserwowana odzież ochronna.

Pranie chemiczne odzieży motoryzacyjnej i przemysłowej odbywa się w izolowanych warunkach, przy użyciu odpowiednio dobranych metod. Nasi specjaliści sięgają po najlepsze preparaty do prania i konserwacji, dzięki czemu właściwości ochronne tkanin technicznych zostają zachowane zgodnie z obowiązującymi normami. Oddając odzież do Neopralni masz pewność, że zostanie ona dokładnie sprawdzona, wyczyszczona i zabezpieczona tak, aby służyła Ci jak najdłużej nawet w ekstremalnych sytuacjach.