Pranie odzieży roboczej dla branży turystycznej – prezentacja klasy premium

Branża turystyczna obejmuje szeroki zakres usług noclegowych, gastronomicznych, kooperacyjnych, przewodnickich, których jakość każdego dnia oceniania jest przez setki gości. Dla nich to, jak prezentuje się wnętrze oraz personel turystyczny ma olbrzymie znaczenie. W Neopralni zajmujemy się tworzeniem wyjątkowej, higienicznej i przyjemnej dla oka atmosfery, przygotowując odzież dla pracowników apartamentów, barów, punktów informacyjnych, prywatnych biur wycieczkowych oraz małych instytucji, zajmujących się na co dzień obsługą klienta turystycznego.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. usługę prania i pielęgnacji:

  • odzieży formalnej (mundurków i kompletów roboczych);
  • odzieży gastronomicznej;
  • akcesoriów bieliźnianych do apartamentów i mieszkań na wynajem (ręczniki, szlafroki, koce, kapcie materiałowe, bielizna pościelowa, itp.).

 

Przygotowanie odzieży do użytku codziennego i specjalistycznego w Neopralni

Stworzenie przyjemnego dla oka wnętrza, zapewnienie sterylności w pomieszczeniach prywatnych, jak łazienka czy sypialnia w prywatnym obiekcie noclegowym oraz zapewnienie higieny przygotowywania i podawania posiłków to niezbędne kroki do zaspokojenia potrzeb gości. W Neopralni dbamy o to, aby każdy etap pielęgnacji tekstyliów przebiegał z troską o ich estetykę i właściwości.

U nas oddasz do czyszczenia i konserwacji również ubrania techniczne, wykorzystywane w pracy w trudnych, czasami nawet ekstremalnych warunkach. Realizujemy zamówienia dla przewodników turystycznych, instruktorów sportów sezonowych oraz osób, których codzienne działania wymagają użytkowania odpowiednio przygotowanej odzieży technicznej.

Poznaj usługę pranie odzieży dla branży turystycznej w Neopralni – zadbaj o swoje bezpieczeństwo, komfort i prezencję nie tracąc czasu na zbędne czynności.