Pranie odzieży dla firm sprzątających – wygoda i prezencja podczas pracy mają znaczenie

Odzież, w której personel firm sprzątających wykonuje czynności porządkowe, to nie tylko pierwsza bariera ochronna w kontakcie z niebezpiecznymi substancjami, lecz także istotny element budowania marki. Dlatego należy mieć ją na uwadze tak samo, jak konieczność zapewnienia niezbędnych akcesoriów do pracy. Przygotowanie ubrań roboczych obejmuje regularne czyszczenie, pielęgnację i konserwację, które, z uwagi na specyficzne wymagania i właściwości materiałów, warto zlecić specjalistycznej pralni chemicznej.

W Neopralni nasi specjaliści dobierają metody prania, suszenia i parametry prasowania tak, aby zachowana została jakość i cechy materiałów. Nowoczesne techniki czyszczenia oraz konserwacji zapewniają ich najwyższą wytrzymałość, a jednocześnie miękkość i elastyczność. Zadbaj o komfort pracowników, a my dołożymy wszelkich starań, aby ich codzienny uniform podkreślał profesjonalizm Twojej firmy.

 

Odzież premium dla personelu sprzątającego – bezpośrednia ochrona, o którą warto zadbać

Zapewnienie bezpośredniej ochrony przed kontaktem ubrań prywatnych oraz skóry ze środkami czystości jest niezwykle ważne dla bezpieczeństwa mienia oraz zdrowia personelu sprzątającego. Wykorzystywane detergenty, działające w sposób żrący na trudny do usunięcia brud, stanowią realne zagrożenie, dlatego odpowiednie przygotowanie odzieży roboczej stanowi priorytet.

W Neopralni czyścimy chemicznie, dbając o najważniejsze właściwości tkanin, takie elementy garderoby jak:

  • fartuchy krótkie i długie, białe i kolorowe;
  • zestawy spodni i bluz ochronnych;
  • okrycia głowy (chustki oraz czepki wielorazowego użytku).

Wybieramy nowoczesne programy oraz sięgamy po najlepszej jakości środki piorące, dzięki czemu ubrania z tkanin syntetycznych, ale i delikatniejszych, naturalnych włókien są całkowicie bezpieczne.