Pranie na telefon – co to takiego?

Pranie na telefon – co to takiego?

  • 17 kwietnia 2019
  • 1300

W dzisiejszych czasach większość z nas żyje w ciągłym biegu. Duże tempo sprawia, że nie mamy czasu na wiele wydawałoby się prowizorycznych czynności. Często zaliczamy do nich również pranie, które pochłania sporo naszego czasu – bo wszystko trzeba posegregować, wyprać, wysuszyć, wyprasować, a następnie złożyć lub rozwiesić i umieścić w szafach. Wbrew pozorom to sporo roboty, na którą zwyczajnie brakuje nam czasu. Niekiedy już samo zanoszenie prania do pralni, wyszukanie odpowiedniej w naszej okolicy i regularne wizyty, bywają kłopotliwe. Nowoczesne pralnie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoim klientów.

Nowoczesne rozwiązanie – pralnia na telefon

W dzisiejszych czasach to firmy gonią za zdobyciem i zatrzymaniem u siebie na dłużej klienta. Tak samo wygląda to w przypadku usług pralniczych. W NeoPralni zauważyliśmy, że wiele osób narzeka obecnie na brak czasu, postanowiliśmy więc znaleźć rozwiązanie, które pozwoli naszym klientom na jego zaoszczędzenie. Uruchomiliśmy usługę prania na telefon. Usługi prania dowolnego asortymentu nasi klienci zamawiają poprzez wykonanie jednego telefonu lub poprzez naszą stronę internetową. Odbieramy wszystko w ciągu najdalej 24 godzin od złożenia zlecenia.

Usługa pranie na telefon opiera się na tym, że klient nie musi wychodzić z domu, czy poświęcać czasu na pranie we własnym zakresie. My odbieramy cały asortyment, a następnie po wykonaniu usługi odwozimy, czyste, pachnące, wyprasowane i złożone we wskazane miejsce.

Pranie cykliczne

Wielu naszych klientów decyduje się na stałą współpracę. Wówczas cyklicznie w wyznaczone dni, o wyznaczonych porach odbieramy rzeczy do prania i regularnie je odwozimy. Dzięki temu my zyskujemy stałe zlecenia, a nasi klienci zawsze czystą odzież w szafie. W przypadku pakietów cyklicznych dopuszczamy możliwość korzystnego negocjowania cen.

Pranie na telefon – komfort i wygoda

NeoPralnia posiada własny transport, dzięki czemu możemy oferować naszym klientom pełną obsługę pralniczą, z odbiorem i dostawą rzeczy. W ten prosty sposób zdejmujemy z Państwa barków konieczność samodzielnego wykonywania prania. Wszyscy zyskują, a co najważniejsze, klienci mają zdecydowanie więcej czasu, który mogą wykorzystać na inne zajęcia niż pranie, a dodatkowo zimą nie stoi w domu wiecznie suszarka z schnącym praniem.