Prasowanie odzieży biznesowej i codziennej w Neopralni

Efekt czystej, świeżo pachnącej i estetycznie gładkiej odzieży osiągniesz wyłącznie wtedy, gdy poświęcisz należytą uwagę, a tym samym czas jej właściwej pielęgnacji. W Neopralni w Warszawie przejmujemy Twoje codzienne obowiązki związane z dbaniem o nienaganny wygląd odzieży, wyrobów tekstylnych oraz materiałowych dodatków ozdobnych – od jej czyszczenia po odpowiednią konserwację. Jednym z najważniejszych etapów pracy naszego doświadczonego personelu jest prasowanie. Warszawa to miasto, gdzie, bardziej niż gdziekolwiek indziej, liczy się szyk i prezencja. Wiemy dobrze, że idealnie skrojona, zadbana i dobrze wyprasowana odzież to osobista wizytówka, której nie może Ci zabraknąć.

prasowanie odzieży warszawa

Dbamy o Twój wizerunek – kompleksowe pranie i prasowanie w Neopralni

Przygotowanie ubrań do schowania w garderobie po sezonie lub odświeżenie ich przed jego rozpoczęciem wymaga nie tylko wyprania tkanin, ale również ich właściwego uformowania, wyprasowania oraz konserwacji. W Neopralni wykonujemy nasze usługi kompleksowo.

Na życzenie odbierzemy od Ciebie, wyczyścimy, odświeżymy i wyprasujemy:

  • ubrania codzienne, w tym delikatną bieliznę;
  • komplety biznesowe;
  • stroje wizytowe;
  • ubrania robocze;
  • suknie i garnitury wieczorowe;
  • koszule gładkie oraz ze zdobieniami.

Zostawiając nam ulubione ubrania, tekstylia ozdobne lub wymagające wyroby o delikatnej strukturze, masz pewność, że odbierzesz je świeże i pachnące, przygotowane do sezonowej segregacji lub ponownego użycia.

 

W Neopralni stawiamy na innowacje – prasowalnice klasy premium

Do prasowania odzieży i wyrobów materiałowych wykorzystujemy tylko wysokiej klasy urządzenia. Odpowiednio dobieramy programy oraz temperaturę, które zapewnią doskonałe wygładzenie tkanin, a także wyeliminują z Twoich rzeczy zarazki i roztocza. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Pilnujemy, aby parametry prasowania były zgodne z wymaganiami każdej rzeczy. To chroni je przed przebarwieniami czy uszkodzeniami, których trudno uniknąć w domowym warunkach.

Dokonujemy klasyfikacji wyrobów pod kątem określonych wymagań pielęgnacyjnych. Wyprane i wysuszone ubrania oraz dodatki odpowiednio formujemy, a na koniec poddajemy czynnościom wykończeniowym. W Neopralni każdego dnia dbamy o to, abyś miał czas na swoje sprawy, a Twoje ubrania zawsze były dokładnie wypielęgnowane i gotowe do założenia. Komfort i pewność siebie zaczyna się od garderoby.