NeoPralnia specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług pralniczych. Jako pralnia wodna oraz chemiczna oferujemy różnorodny wybór działań w zakresie prania, czyszczenia, maglowania. Proponujemy usługi dla klientów indywidualnych oraz firm. Zajmujemy się praniem kołder i poduszek, firan oraz zasłon, odzieży ochronnej i roboczej, czyszczeniem odzieży skórzanej i futer naturalnych, a także praniem sukien ślubnych i wieczorowych, garniturów i smokingów.

Atrakcyjna usługa Pranie na telefon obejmuje odbiór i dowóz własnym transportem asortymentu tekstylnego do domu lub firmy.

Odzież biznesowa oraz sceniczna wymaga nieskazitelnej czystości. Poprzez wysoki poziom estetyki podnosi się prestiż przedsiębiorców i ich pracowników biznesowych, dlatego tak ważne jest zadbanie o nieskzitelną higienę oraz estetykę.

NeoPralnia oferuje kompleksowe czyszczenie garniturów oraz smokingów, a także eleganckiej odzieży damskiej. Instytucje kulturalne takie jak teatry czy wypożyczalnie strojów mogą skorzystać z naszych specjalistycznych usług, które świadczone są na najwyższym poziomie. W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie maszyn piorących i czyszczących, dzięki którym osiągamy w pełni zadowalające dla klientów efekty. Urządzenia i środki piorące, spełniają najwyższe standardy europejskie, które są związane z poszanowaniem środowiska naturalnego.
Czyszczenie marynarek i spodni od garnituru jest dla naszych doświadczonych i fachowych pracowników priorytetem. Dlatego odzież, która do nas trafia jest traktowana ze szczególną starannością i dokładnością. Idealne wyczyszczenie powierzonego asortymentu zapewnia uzyskanie wysokiego poziomu czystości i estetyki oraz gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług.

Pralnia wodna oraz chemiczna NeoPralnia spełnia wszystkie wymogi, jakie stawiane są specjalistycznym firmom. Cechuje nas duża elastyczność i zorientowanie na potrzeby klienta, dlatego skrupulatnie przestrzegamy terminu wykonania usługi.