Pranie odzieży scenicznej i elementów choreografii – pozwalamy stworzyć świat pełen magii

Scena otwiera wyobraźnię odbiorcy i pozwala przenieść się do świata pełnego niesamowitych bodźców wizualnych, dźwiękowych i emocjonalnych. Stworzenie choreografii oraz dobór kostiumów to jedno z najważniejszych przedsięwzięć w tworzeniu widowiska. Przygotowanie wszystkich tych elementów do użytku to druga strona medalu, której nie widać, a która ma kluczowe znaczenie w każdej sztuce teatralnej, operowej czy wokalnej.

W Neopralni realizujemy zlecenia nietypowe takie, jak pranie odzieży scenicznej, kostiumów oraz elementów tekstylnych choreografii. Dbamy o nienaganną prezentację aktorów oraz widowiska scenicznego, przywiązując wielką wagę do jednostkowych cech każdego z czyszczonych i formowanych elementów garderoby czy aranżacji.

Czyszczenie chemiczne odzieży wizytowej – dbamy o to, co dla Ciebie ważne

W Neopralni oferujemy usługę prania odzieży wizytowej, damskiej, męskiej oraz dziecięcej, wykonanej z bardzo delikatnych, efektownie uformowanych oraz szczególnie wymagających tkanin. U nas wyczyścisz i przygotujesz do ponownego założenia garnitury, żakiety i sukienki biznesowe, a także płaszcze z podszewką poliestrową, wiskozową, satynową, szermezową bądź też acetatową.

Każdego dnia zajmujemy się praniem efektownych kreacji, których fason oraz struktura tkaniny wymaga umiejętnego dobrania metody i programu czyszczenia, a także sposobu suszenia, parametrów prasowania czy sposobu formowania. Oddając odzież wyjściową do specjalistycznej pralni chemicznej nie musisz martwić się o stan dekorów takich, jak guziki, cekiny, koronka czy kompozycji draperii. Do każdego stroju podchodzimy indywidualnie, aby prezentował się nieskazitelnie.