Jesteśmy jedną z nielicznych firm pralniczych w Warszawie, która oferuje usługę prania dywanów najskuteczniejszą na rynku metodę „na wskroś”. Opiera się ona na niezwykle dokładnym i głębokim czyszczeniu każdego dywanu, z zastosowaniem dużej ilości wody. W ten sposób zabrudzenia usuwane są zarówno od spodu, jak i z całej długości włosa.

Wykorzystując tę metodę prania dywanów, rozpoczynamy od ich trzepania, czyli usunięcia zabrudzeń, które nie ulegają rozpuszczaniu, takich jak piasek, kurz, czy włosy. W kolejnym kroku przeprowadzany jest tzw. wstępny natrysk oraz wtarcie specjalnego, silnego i bezpiecznego środka służącego rozpuszczaniu brudu. Gdy zanieczyszczenia zostaną wstępnie rozpuszczone, dywan trafia do basenu. W tym czasie w celu prania dywanu wykorzystuje się maszynę szorującą. Jeśli jednak mamy do czynienia z ręcznie tkanym lub zabytkowym dywanem to używa się ręcznych szczotek. Naszym następnym działaniem jest przeprowadzenie płukania dywanu, z zastosowaniem dużej ilości wody, oraz jego odwirowanie z użyciem specjalnie do tego przeznaczonej wirówki dywanowej. Ostatnim krokiem jest suszenie odwirowanego dywanu. Odbywa się ono w specjalnym pomieszczeniu suszarni.

NeoPralnia oferuje usługę ”Prania dywanów z odbiorem”, własnym transportem.
Usługa jest dzięki temu w pełni kompleksowa i wykonana na najwyższym poziomie, a nasi klienci mogą cieszyć się wyjątkowo czystymi dywanami.

Transport Gratis dla usługi powyżej 100 pln.