Hotele, restauracje i inne obiekty gastronomiczne muszą dbać nie tylko o piękny i elegancki wystrój swoich wnętrz, ale przede wszystkim o idealną czystość. Pokoje hotelowe powinni być wyposażone w zawsze świeżą, pachnącą pościel i czyste ręczniki, a restauracje w nieskazitelne obrusy i serwety.

pranie odzieży pracowników hotelowych

Zadbanie o wysoki poziom warunków sanitarnych lokalu gastronomicznego wpływa pozytywnie na wizerunek obiektu, ponieważ goście zawsze będą chętnie do niego wracali i polecali go swoim znajomym. Dlatego warto jest zainwestować w profesjonalne usługi pralnicze, ponieważ dzięki temu pranie obrusów i bielizny hotelowej będzie wykonane zawsze w terminie i w sposób fachowy. NeoPralnia to nowoczesna pralnia wodna oraz chemiczna, która gwarantuje usługi najwyższej jakości, zgodne z poszanowaniem środowiska naturalnego. Dysponujemy wyspecjalizowanym parkiem maszynowym, nasze urządzenia są przystosowane do niskiego poboru poziomy wody, energii i środków piorących. Oferujemy szeroki zakres usług pralniczych, takich jak pranie i prasowanie odzieży, maglowanie pościeli, pranie firan i zasłon, kołder i poduszek, czyszczenie skór, kożuchów i futer, a także pranie dywanów. Nasza oferta dedykowana jest dla firm z różnych branż, w tym dla punktów gastronomicznych, takich jak hotele, restauracje, pensjonaty czy firmy cateringowe.

Pranie dla hoteli i restauracji wykonujemy bardzo rzetelnie i fachowo. Dbanie o wysoką jakość czystości powierzonych tekstyliów stanowi dla nas priorytet, dzięki czemu wciąż zyskujemy nowe grono zadowolonych klientów. Wszelkie akcesoria hotelowe, takie jak ręczniki, pościele, obrusy czy pokrowce czyścimy i odplamiamy, by nadać im perfekcyjny wygląd. Pranie pościeli hotelowej wykonujemy z zastosowaniem ekologicznych i nowoczesnych środków piorących, które są przyjazne dla tkanin i skutecznie je chronią przed uszkodzeniami i nie powodują podrażnień skóry. Takie działania zapewniają wysoki poziom higieny i estetyki wszystkich powierzonych nam tekstyliów.
Pranie dla hoteli obejmuje także profesjonalne maglowanie, dzięki któremu pościel jest jeszcze przyjemniejsza i zdrowsza. Zabieg maglowania likwiduje różne alergeny, co przedkłada się na pełne bezpieczeństwo jej użytkowników.
Nasza pralnia działa w sposób nie tylko profesjonalny, ale i elastyczny. Indywidualnie ustalamy z klientem cenę, zakres i termin wykonania usługi. Odbieramy powierzone nam tekstylia, a po wykonaniu działań pralniczych odwozimy własnym transportem do zleceniodawcy. Cały asortyment jest oddany idealnie czysty i estetycznie zapakowany. Szybkość, terminowość i przystępne ceny to atuty, które skutecznie wyróżniają nas na tle konkurencji.