Usługi sprzątające to branża, która bardzo prężnie się rozwija. Z profesjonalnych usług sprzątających korzysta wiele dużych firm z najróżniejszych branż. Właściciele biur, magazynów, hurtowni, marketów czy restauracji chętnie zamawiają tego typu usługi, a pracownicy porządkowi muszą się stawić do pracy w nienagannie czystych i schludnych ubraniach. O estetykę i wymaganą higienę pracowników sprzątających dbają specjalistyczne i nowoczesne pralnie.

pranie odzieży firm sprzątających

NeoPralnia to ekologiczna pralnia w Warszawie, która swoje usługi świadczy zgodnie z zasadami poszanowania środowiska naturalnego. Pracujemy na nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie sprzęcie, który cechuje się niskim poziomem pobierania energii i wody oraz środków piorących. Spełniamy wszystkie wymogi unijne dotyczące ochrony środowiska naturalnego. Nasza ekologiczna technika czyszczenia na sucho zapewnia garderobie bezpieczeństwo i nienaganny wygląd.

Nasza profesjonalna pralnia na Ursynowie wodna oraz chemiczna świadczy szeroki wachlarz usług, dedykowanych zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Wykonujemy różnorodne usługi pralnicze, takie jak pranie odzieży i tkanin, w tym sukni ślubnych, wieczorowych, komunijnych, ubrań biznesowych, maglowanie pościeli, czyszczenie odzieży zimowej, takiej jak futra i kożuchy, a także pranie elementów wyposażenia wnętrz – firan i zasłon, dywanów, kołder i poduszek. Pranie ubrań roboczych firm sprzątających to specjalizacja, której nasi pracownicy oddają się z pasją i zaangażowaniem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie wykonując usługi rzetelnie i terminowo. Korzystając z własnego transportu odbieramy odzież do prania, a po wykonaniu usługi odwozimy pod wskazany adres. Takie kompleksowe działanie zapewnia nam wysoki poziom wykonywanych usług, co jest bardzo cenione przez właścicieli firm, ponieważ oszczędzają swój czas i pieniądze.

Pranie odzieży firm sprzątających wykonujemy w sposób rzetelny i solidny. Zapewniamy o wysokiej jakości świadczonych usług, oddając powierzony asortyment idealnie czysty. Dbanie o wysoki poziom higieny i estetyki jest dla naszej firmy priorytetem, ponieważ pragniemy w sposób jak najbardziej optymalny zaspokoić potrzeby wszystkich naszych klientów. Każda firma sprzątająca, która powierzy nam swoje tekstylia robocze może liczyć na dużą elastyczność z naszej strony. Dokładnie ustalamy cenę, zakres oraz termin wykonania usługi, dopasowując się do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki takim działaniom możemy liczyć na satysfakcję i zadowolenie swoich zleceniodawców.