Pranie odzieży i kurtek przysparza nam czasem sporo kłopotów. Zastanawiamy się, w jaki sposób pielęgnować naszą odzież, żeby nie została uszkodzona. Naprzeciw takim problemom wychodzi nasza firma – Neopralnia, która oferuje Państwu czyszczenie kurtek i płaszczy. Zdajemy sobie sprawę, że taka odzież wymaga specjalnego traktowania, a odpowiednie pranie sprawi, że przez długi czas będzie w dobrej kondycji i posłuży przez kilka sezonów. Pranie wodne odzieży, które Państwu oferujemy, jest przeprowadzone na mokro wraz z dodatkiem odpowiednich detergentów.

pranie wodne warszawa

Do prania używamy środków chemicznych, które łatwo przenikają do wnętrza tkaniny i szybko wypłukują z niej wszelkie zabrudzenia. To tradycyjny sposób prania, który jest przez nas świetnie udoskonalony. Pranie wodne sprawdza się w przypadku nawet bardzo zabrudzonej odzieży, ponieważ jest to bardzo efektywny i przede wszystkim łatwy sposób pielęgnacji.

Pranie odzieży i kurtek przysparza nam czasem sporo kłopotów. Zastanawiamy się, w jaki sposób pielęgnować naszą odzież, żeby nie została uszkodzona. Naprzeciw takim problemom wychodzi nasza firma – Neopralnia, która oferuje Państwu czyszczenie kurtek i płaszczy. Zdajemy sobie sprawę, że taka odzież wymaga specjalnego traktowania, a odpowiednie pranie sprawi, że przez długi czas będzie w dobrej kondycji i posłuży przez kilka sezonów. Pranie wodne odzieży, które Państwu oferujemy, jest przeprowadzone na mokro wraz z dodatkiem odpowiednich detergentów. Do prania używamy środków chemicznych, które łatwo przenikają do wnętrza tkaniny i szybko wypłukują z niej wszelkie zabrudzenia. To tradycyjny sposób prania, który jest przez nas świetnie udoskonalony. Pranie wodne sprawdza się w przypadku nawet bardzo zabrudzonej odzieży, ponieważ jest to bardzo efektywny i przede wszystkim łatwy sposób pielęgnacji.

Naszą ofertę oprócz świetnej jakości, cechują także bardzo atrakcyjne ceny, które na pewno przypadną Państwu do gustu. Dbamy o to, aby wszystkie powierzone nam zlecenia były realizowane szybko i skutecznie, a co za tym idzie – możemy Państwu zaproponować usługi na najwyższym poziomie. Odpowiednie czyszczenie odzieży umożliwi jej użytkowanie przez długi czas, dzięki czemu nie będą Państwo musieli decydować się na nowe egzemplarze co sezon. Jesteśmy przekonani, że odzież, która będzie u nas prana – z powodzeniem posłuży Państwu przez długi czas i będzie się świetnie prezentować na danej osobie.

Pierzemy wodnie:

  • Kurtki puchowe i ocieplane;
  • Koszule wizytowych;
  • Płaszcze, kurtki letnie i wiosenne;
  • Odzież narciarska;
  • Sukienki letnie;
  • Odzież codziennego użytku;