Pranie chemiczne futer ekologicznych i naturalnych – najwyższa forma pielęgnacji

Odzież ze skóry oraz futra to od zawsze synonim elegancji, klasy i doskonałego wyczucia stylu. Zarówno naturalne, jak i ekologiczne okrycia wierzchnie stanowią obiekt pożądania – pięknie się prezentują, dodają szyku i stanowią odpowiedni wybór na niemal każdą okazję. Nieważne czy nosisz je codziennie, czy wybierasz wyłącznie na wielkie fety, wymagają one umiejętnej pielęgnacji, aby prezentowały się nienagannie.

czyszczenie garderoby skórzanej i futer

Ubrania z naturalnych materiałów wymuszają staranność i odpowiedzialność nie tylko w zakresie przechowywania, lecz także utrzymania w czystości. Samodzielne pranie futra, kożucha czy skóry w celu przywrócenia idealnej świeżości zwykle kończy się tragicznie. Włókna pod wpływem działania wody oraz źle dobranych środków piorących kurczą się i zlepiają. Włosie traci połysk, kołtuni się i wypada, a faktura skórzanego okrycia momentalnie niszczeje. Jeżeli zależy Ci na zachowaniu trwałości i miękkości odzieży oraz jej właściwości termicznych, pranie chemiczne w Neopralni będzie najlepszym rozwiązaniem.

 

Zawsze, jak nowe – pranie futer i ubrań skórzanych w zgodzie z ich specyfiką

W ramach usług pralni chemicznej Neopralni czyścimy, odświeżamy i zabezpieczamy:

  • futra naturalne o krótkim, średnim i długim włosiu;
  • futra z materiałów ekologicznych;
  • odzież ze skóry licowej;
  • okrycia wierzchnie ze skóry zamszowej;
  • kożuchy naturalne i sztuczne;
  • elementy dekoracyjne: dywaniki i dywany, narzuty i okrycia ze skór oraz futer różnego typu.

Na życzenie przyjmujemy również delikatną galanterię skórzaną, torebki oraz lekką odzież codzienną: spódnice, sukienki czy kamizelki skórzane. Nasz doświadczony personel pilnuje, aby każda rzecz oddana do prania chemicznego została dokładnie sprawdzona i poddana właściwej metodzie czyszczenia, najbezpieczniejszej dla danego materiału oraz jego wymagającej struktury.

 

Estetyka i szyk w pełnej krasie – zachowaj piękno futra i odzieży skórzanej na dłużej

Regularnie odświeżane ubrania ze skóry i futra są wytrzymalsze oraz bardziej odporne na osadzanie się brudu czy wilgoci. Dzięki odpowiedzialnej pielęgnacji rzadziej wymagają czyszczenia. Z kolei powstałe plamy czy zatłuszczenia są łatwiejsze do usunięcia również w obrębie zapięć, kołnierzy, marszczeń, zaszewek czy mankietów. Choć futra sztuczne i naturalne wyglądają często bardzo podobnie, różnią się budową, a więc i wymaganiami związanymi z czyszczeniem czy zabezpieczaniem. Pranie chemiczne najlepiej ochroni delikatne materiały przed utratą elastyczności i połysku.

Sprawdź szeroką ofertę prania futer oraz odzieży skórzanej w Neopralni. Realizujemy zamówienia standardowe w czasie dwóch dni, a także w trybie pilnym na prośbę klienta. Nie masz czasu odwiedzić nas osobiście? Zamów usługę pranie na telefon i poczekaj, aż nasz personel odbierze od Ciebie przesyłkę.